آموزش اتصال کابل های برق کیس به مادربرد

آموزش اتصال کابل های برق کیس به مادربرد

ویژه آموزش اتصال کابل های برق کیس به مادربرد

من در شش مقاله به صورت کامل آموزش مونتاژ کامپیوتر را از صفر تا صد توضیح داده ام . یک بخش باقی مانده که مربوط به مونتاژ نمی شود ولی خارج از بحث اسمبل هم نیست . (آموزش بستن پردازنده ، هارد دیسک ، دی وی دی رایتر ، پاور ، رم و مادربرد ) بستن کابل های کیس به مادربرد که این کابل ها باعث می شود کلید پاور و ریست از روی کیس فعال شده همچنین بتوانید حافظه USB را هم بر روی کیس متصل کنید البته اگر کیس شما دارای رابط USB باشد .

1. وقتی مادربرد را از روبرو نگاه می کنید پردازنده بالا سمت چپ قرار گرفته است . پایین مادربرد معمولا یکسری اسلت سوزنی همانند تصویر زیر قرار گرفته که مربوط می شود به محل اتصال کابل های برق همچنین رابط های USB . 

1 آموزش اتصال کابل های برق کیس به مادربرد

2. کابل های اتصال یا همان Front panel از 4 عدد کابل زوج با عنوانهای H.D.D چراغ پاور ، Power SW کلید پاور ، Reset SW کلید ریست و Power Led تشکیل شده است .

2 آموزش اتصال کابل های برق کیس به مادربرد

3. حالا برای اتصال این 4 کابل بر روی برد یک اسلت سوزنی قرار دارد . باید به ترتیب هر کدام از 4 کابل را با توجه به سوکت مشخص شده در محل خود قرار بدهیم . مثلا نوشته شده Power SW کابل یک زوجی را روی دو سوزن اسلت قرار داده و به آرامی فشار بدهید تا در محل خود قرر بگیرد .

3 آموزش اتصال کابل های برق کیس به مادربرد

4 آموزش اتصال کابل های برق کیس به مادربرد

4. برای رابط USb یک نشانه وجود دارد . وقتی کابل رابط را در دستتان نگه میدارید و از روبرو به آن نگاه می کنید یک خانه خالی قرار داده شده است . بر روی برد هم چنین سوکتی وجود دارد . یعنی 5 ردیف دو عددی سوزن که یکی از آنها خالی است

5 آموزش اتصال کابل های برق کیس به مادربرد

5. برای اتصال کابل فن کیس هم باید سوکت آن را با توجه به سوکت های سوزنی روی برد که محصولا 3 پین می باشد وصل کنید .

6 آموزش اتصال کابل های برق کیس به مادربرد


2 نظر

Anderson
Anderson  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۶:۱۹:۰۰

I really love your website.. Great colors & theme. Did you create this website yourself? Please reply back as I'm wanting to create my own personal site and would like to know where you got this from or what the theme is named. Thank you!

free std testing clinics near me
free std testing clinics near me  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۱۷:۵۵

core از خود نوشتن در حالی که صدایی مناسب در آغاز آیا واقعا حل و فصل کاملا با من پس از برخی از زمان. جایی در سراسر جملات شما در واقع موفق به من مؤمن اما تنها برای کوتاه در حالی که. من با این حال کردم مشکل خود را با فراز در منطق و شما ممکن است را خوب به کمک پر همه کسانی معافیت. در این رویداد شما در واقع که می توانید انجام من خواهد مطمئنا بود تحت تاثیر قرار داد.